English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK is een professionele fabrikant en leverancier van verwarmingsregelmachines in China. Wij hebben onze eigen fabriek. Wij bieden eersteklas kwaliteit watervormtemperatuurregelaar voor de injectie-industrie tegen fabrieksdirecte prijzen, gericht op win-win-samenwerking en langdurige vriendelijke zakenrelaties. Met CE-certificering en professionele houten verpakkingen is het geschikt voor industrieën met lage temperaturen en regio's met hoge omgevingstemperaturen.
De Water Mold-temperatuurregelaar is uitgerust met geïmporteerde Copeland-compressoren uit de Verenigde Staten en is gekoppeld aan elektrische componenten van internationale merken zoals OMRON en FUJI, evenals geïmporteerde componenten van hoge kwaliteit, waardoor een continue en stabiele werking tijdens de spuitgietproductie wordt gegarandeerd en wordt voldaan aan de eisen van uiterst nauwkeurige temperatuurregeling. Door het zuurstofvrije lasproces voor koperen buizen toe te passen en dit te combineren met het 304 roestvrijstalen pijpleidingontwerp uit één stuk, worden verstoppingen en roestproblemen van pijpleidingen effectief vermeden en wordt de levensduur van de apparatuur verlengd. Uitgerust met hoogefficiënte verdampers en condensors wordt het energieverbruik met meer dan 30% verminderd. Langdurig gebruik kan de energiekosten voor bedrijven aanzienlijk besparen, waardoor efficiëntie en zuinigheid in evenwicht worden gebracht. Ondersteunt het schakelen van verwarmingsvermogen. Het 8ACH-model is uitgerust met twee sets compressorkoppen, die afzonderlijk of in combinatie kunnen worden gebruikt. Optionele RS485-communicatiefunctie en geïmporteerde microcomputer/PLC-besturing zijn beschikbaar om geautomatiseerd beheer te realiseren. Het is uitgerust met volledige veiligheidsbescherming en foutweergavefuncties, en het onderhoud kan eenvoudig worden uitgevoerd zonder dat er professionals nodig zijn.

| Model: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-serie) |
| Merk: | AQWK |
| Type: | Luchtgekoeld |
| Koelmethode: | Watergekoeld |
| Eenheidsstructuur: | Integraal |
| Spanning: | 380V/50HZ |
| Compressor: | 3 Copeland-compressoren (VS geïmporteerd) |
| Stroom: | 36 kW |
| Koelcapaciteit: | 12,5 kW |
| Temperatuurbereik: | 5°C-98°C (inkomend water) |
| Geluidsniveau: | Ultrastil |
| Toepassingsgebieden: | Injectie-industrie, galvaniseren, brouwerij, drankenfabriek, voedingsindustrie, landen met hoge omgevingstemperaturen |
| Toepassingsmachine: | Precisiewerktuigmachines |
| Certificering: | CE (certificaat verstrekt) |
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Levertijd: | 15-20 dagen |
| Garantie: | 2 jaar garantie, 10 jaar effectieve prestaties, levenslang onderhoud |
| After-sales service: | Machineservice in het buitenland |
| Handelsmerk: | AQWK |
| Transportpakket: | Houten kist (professionele verpakking) |
| Specificatie: | 120 kg |
| Oorsprong: | China |
| HS-code: | 8419899090 |
Als u vragen heeft, neem dan contact met ons op:
Mobiel/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com
Neem gerust contact met ons op: wij staan klaar om u van dienst te zijn!