English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHoe stabiele prestaties garanderen?
De olietype kunststof spuitgiettemperatuurregelaar maakt gebruik van een geïmporteerde Copeland-compressor uit de VS en elektrische componenten van OMRON/FUJI/TE/LG, wat resulteert in een langere levensduur.
Hoe verstoppingen en roest voorkomen?
De olietype kunststof spuitgiettemperatuurregelaar maakt gebruik van zuurstofvrije koperen buizen die zijn gelast met geïntegreerde 304 roestvrijstalen buizen.
Hoe energiezuinig is het?
We gebruiken hoogefficiënte verdampers en condensors, waardoor het energieverbruik met meer dan 30% wordt verminderd.
Is het flexibel te bedienen?
Uitgerust met 3 compressoren (8ACH-model, met 2 compressorkoppen, kunnen afzonderlijk of in combinatie worden gebruikt) en is voorzien van schakeling voor verwarmingsvermogen.
Ondersteunt het geautomatiseerd beheer?
De olietype kunststof spuitgiettemperatuurregelaar kan worden uitgerust met RS485-communicatie en een geïmporteerd microcomputer- of PLC-besturingssysteem.
Is het gemakkelijk te onderhouden?
De temperatuurregelaar voor kunststof spuitgietmatrijzen van olietype heeft uitgebreide functies voor veiligheidsbescherming en foutweergave, waardoor eenvoudig onderhoud mogelijk is zonder professionele vaardigheden.
| Model | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Type | Luchtgekoeld |
| Koelmethode | Watergekoeld |
| Eenheidsstructuur | Integraal |
| Spanning | 380V/50HZ |
| Compressornummer | 3 (Copeland, VS geïmporteerd) |
| Geluidsniveau | Ultrastil |
| Temperatuurbereik | 5°C-98°C (inkomend water), -30°C tot +350°C (bedrijfsconditie) |
| Koelcapaciteit | 12,5 kW |
| Toepassingsgebieden | Galvaniseren, brouwerijen, drankenfabrieken, voedingsindustrie, landen met hoge omgevingstemperaturen |
| Applicatiemachine | Precisiewerktuigmachines |
| Certificering | CE, RoHS |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Garantie | 2 jaar |
| After-sales service | Machineservice in het buitenland |
| Handelsmerk | AQWK |
| Transportpakket | Houten kist |
| Specificatie | 120 kg |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8419899090 |

Onze olietype kunststof spuitgiettemperatuurregelaar is geschikt voor industrieën met hoge temperatuurcontrole-eisen, zoals de brouwerij-, drank- en voedselverwerking, maar ook voor regio's met hoge omgevingstemperaturen. Met jarenlange productie-ervaring bieden wij fabrieksgerichte promotieprijzen, betrouwbare kwaliteit met behulp van componenten van het hoogste niveau en wereldwijde after-salesondersteuning. Het unieke ontwerp is bestand tegen extreme werkomgevingen en voldoet aan diverse productiebehoeften.
AQWK is een professionele fabrikant en leverancier van schimmeltemperatuurregelaars in China. Wij hebben onze eigen fabriek. Neem contact met ons op als u vragen heeft.