English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHoogefficiënte koelwaterkoelmachine is compatibel met watergekoelde circulerende koelmachines, voldoet aan de CE- en RoHS-normen, werkt ultrastil, heeft een uitgebreid veiligheidsontwerp en professionele after-salesondersteuning in het buitenland. AQWK is een professionele fabrikant en leverancier van luchtgekoelde koelmachines in China. Wij hebben onze eigen fabriek. Welkom om te raadplegen en te kopen!
Allround veiligheidsbescherming: Uitgerust met explosieveilige apparatuur voor pijpleidingen en BY-PASS drukontlastingslus voor warm water. De hoogefficiënte koelwaterkoeler beschikt over perfecte veiligheidsmechanismen en storingsweergave, waardoor reparatie en onderhoud zonder professionele vaardigheden eenvoudig is.
Duurzame kwaliteitsborging: geïntegreerde pijpleidingen van 304 roestvrij staal verminderen de pijpweerstand en roest. Een geïsoleerde elektriciteitskast verlengt de levensduur van elektrische apparaten, afkomstig van gerenommeerde merken als OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB en WEST.
Intelligente en flexibele werking: de hoogefficiënte koelwaterkoeler ondersteunt automatische luchtafvoer na het opstarten en het omschakelen van het verwarmingsvermogen. De optionele RS485-communicatiefunctie realiseert geautomatiseerd beheer, waarbij de besturingsmodus kan worden geselecteerd als geïmporteerde microcomputer of PLC.
Aanpasbaar aanpassingsvermogen: Meerpuntstemperatuurregeleenheid, oliepompvermogen en verwarmingsvermogen zijn allemaal aanpasbaar. Optionele functies zijn onder meer luchtblazen en retourolieretour, evenals onmiddellijke uitschakeling van de koelingretourolie.
| Model | AQO-09L |
| Type | Olietype (machine met schimmeltemperatuur) |
| Koelmethode | Oliegekoeld |
| Eenheidsstructuur | Integraal |
| Stroom | 9 kW |
| Geselecteerde spanning | 380V/50HZ |
| Compressornummer | 1 |
| Geluidsniveau | Ultrastil |
| Toepassingsgebieden | Kunststof verwerking |
| Applicatiemachine | Precisiewerktuigmachine |
| Andere toepassingsscenario's | Brouwerij, drankenfabriek, voedingsindustrie en andere industrieën die lage temperaturen vereisen; geschikt voor gebieden met hoge omgevingstemperaturen |
| Certificering | CE, RoHS |
| Voorwaarde | Nieuw |
| OEM/ODM | Ondersteund |
| Doorlooptijd | 15 dagen |
| Garantieperiode | 2 jaar (met 10 jaar effectieve service en levenslang onderhoud) |
| After-sales service | Ingenieursdienst overzee |
| Handelsmerk | AQWK |
| Transportpakket | Houten kist |
| Specificatie | Gewicht 74 kg |
| Oorsprong | China |
| HS-code | 8419899090 |
| Temperatuurbereik | 15°C - 180°C (inkomend medium) |
| Optionele functies | Luchtblazen en retourolieretour, onmiddellijke koelingretourolieuitschakeling, RS485-communicatiefunctie, geïmporteerde microcomputer/PLC-besturingsmodus |
Kwaliteitsgarantie: Strenge kwaliteitscontrole om eersteklas, betrouwbare producten te leveren
Prijsfilosofie: Bied redelijke prijzen om een win-win-samenwerking met mondiale partners te bereiken
Samenwerking op lange termijn: Streef naar het aangaan van vriendschappelijke zakelijke relaties op de lange termijn, gebaseerd op wederzijds vertrouwen
Garantieservice: 2 jaar garantie, 10 jaar stabiele prestaties en levenslang onderhoud
Technische ondersteuning: professionele ingenieur overzeese service voor tijdige installatie, training en probleemoplossing