English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Model | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Type | Luchtgekoeld (vormtemperatuurregelaar) |
| Koelmethode | Watergekoeld |
| Eenheidsstructuur | Integraal |
| Geselecteerde spanning | 380V/50HZ |
| Compressornummer | 1 |
| Merk compressor | Copeland (geïmporteerd uit Amerika) |
| Koelcapaciteit | 36 kW |
| Temperatuurbereik | 5°C - 90°C (uitlaatwatertemperatuur) |
| Geluidsniveau | Ultrastil |
| Toepassingsgebieden | Galvaniseren |
| Applicatiemachine | Precisiewerktuigmachine |
| Andere toepassingsscenario's | Brouwerij, drankenfabriek, voedingsindustrie en andere industrieën die lage temperaturen vereisen |
| Certificering | ISO, CE |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Dimensie | 14075132cm |
| Specificatie | Gewicht 600kg |
| Oorsprong | China |
| Handelsmerk | AQWK |
| HS-code | 8419899090 |
| Transportpakket | Houten kist |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Garantie | 2 jaar garantie + 10 jaar effectieve service + levenslang onderhoud |
| After-sales service | Servicemachine in het buitenland |
| Optionele functies | RS485-communicatiefunctie, geïmporteerde microcomputer/PLC-besturingsmodus |
Compressor industriële waterkoelmachine (koud en warm geïntegreerd type) integreert componenten voor elektrische verwarming en compressiekoeling, met een breed temperatuurregelbereik van -120 ℃ tot 350 ℃ bij gebruik van thermische olie als warmteoverdrachtsmedium. Het wordt op grote schaal toegepast in de chemische reactie- en materiaaltestindustrieën en voldoet aan de diverse eisen van het productieproces zonder dat vervanging van het warmteoverdrachtsmedium nodig is.
Groot temperatuurregelbereik: met warmteoverdrachtsolie als medium kan het een grote temperatuurvariatie bereiken van -120 ℃ tot 350 ℃, waardoor het probleem van het vervangen van het warmtewisselingsmedium wordt geëlimineerd.
Stabiel structureel ontwerp: Compressor Industrial Water Chiller Machine bestaat uit warmteoverdrachtsolie, circulatiepomp, verwarmingsbuis, koelwarmtewisselaar, koelsysteem, temperatuurregelsysteem, pijpleiding en frame, en vormt een betrouwbare circulatielus voor het warmtemedium.
Kwaliteitsborging: Strenge kwaliteitscontrole om eersteklas producten te leveren die voldoen aan de ISO- en CE-normen
Prijsfilosofie: Bied redelijke prijzen om een win-win-samenwerking met mondiale partners te bereiken
Langetermijnvisie: Breng langdurige, vriendelijke zakenrelaties tot stand op basis van betrouwbare productprestaties
Garantieservice: 2 jaar garantie, 10 jaar stabiele prestaties en levenslang onderhoud
Technische ondersteuning: Bied on-site service in het buitenland en tijdige oplossingen voor gebruiksproblemen
AQWK is een professionele fabrikant en leverancier van luchtgekoelde koelmachines in China. Wij hebben onze eigen fabriek. Welkom om te raadplegen en te kopen.
Mobiel/WeChat: +86-13336655820
E-mail:sales9188@foxmail.com